6739196


کیت پنچرگیری تیمکس مدل tmax- Tire Puncture

ابعاد باکس 30×20×6
قیمت: 2,490,000تومان
امتیاز مشتریان
0
درباره محصول

یکی از ملزومات ضروری و تجهیزات نجات در خودرو خصوصا هنگام سفرهای آفرودی، کمپینگ، طبیعت گردی، کویرنوردی، حرکت در مسیر ناهموار و... همراه داشتن کیت پنچرگیری است. با همراه داشتن این کیت، قادر خواهید بود لاستیک ماشین خود را هنگامی که به خدمات خودرویی یا کمک افراد دیگر، دسترسی ندارید و همچنین، بدون نیاز به استفاده از جک، زاپاس و باز کردن لاستیک، پنچرگیری کنید و هیچ‌گونه نگرانی بابت در راه ماندن و نرسیدن به مقصد نداشته باشید. به این ترتیب، با وجود این کیت که استفاده از آن، حتی در صورتی که تجربه اندکی در زمینه پنچرگیری خورو داشته باشید، بسیار ساده و آسان است، می‌توانید زمانی که در جاده با پنچری خودرو مواجه می‌شوید، آن را در مدت زمان بسیار کوتاه، تعمیر کنید؛ سپس، با خیالی آسوده به مسیر خود ادامه داده و به دلیل در اختیار داشتن چنین ابزار کارآمدی احساس رضایت خواهید داشت. این کیت تعمیر تایر تی مکس، برای لاستیک‌های تیوبلس مناسب بوده و در انواع خودروهای مختلف از جمله سدان، ون، 4WD، کاروان‌ها، موتور، تریلر و بسیاری دیگر از وسایل نقلیه قابل استفاده و انتخابی ایده‌آل است.

لوازم پنچرگیری موجود در این کیت 47 قطعه شامل: 2 آچار L شکل، 2 ابزار تعمیر دسته T شکل از جنس آلیاژ روی، فشارسنج تایر، روغن روانکاری، 4 صفحه به ابعاد 20x8cm شامل نوارهای پنچرگیری و همچنین، یک جعبه پلاستیکی کوچک حاوی: 2 چسب پنچرگیری 25x25 میلی‌متر، 2 چسب پنچرگیری 25x34 میلی‌متر، یک چسب پنچرگیری 34x48 میلی‌متر، 12 میلی‌لیتر چسب مایع، یک آچار سوپاپ، سمباده از جنس استیل (Steel Buffer)، دو عدد کرمک، 4 عدد درپوش لاستیک، 4 عدد سوپاپ باد و یک چاقوی برش است.

هنگامی که متوجه پنچری خودرو خود شدید، می‌بایست محل شکاف یا منفذ ایجاد شده را پیدا کنید که می‌توانید به سادگی با غوطه‌ور کردن لاستیک در یک مایع و مشاهده حباب، آن را بیابید. در ابتدا، محل پنچرگیری را از هرگونه میخ یا وسیله‌ای که سبب پنچری شده، خالی و تمیز کنید و درفش (یکی از ابزارهای تعمیر دسته T شکل) را روغن کاری کرده و به داخل سوراخ پنچری فشار داده و چند دور بچرخانید. نوار پنچرگیری را در قسمت میانی دومین ابزار تعمیر دسته T شکل که دارای سوراخ است، قرار دهید به گونه‌ای که، در هر دو طرف ابزار به مقدار یکسانی از نوار پنچرگیری وجود داشته باشد؛ سپس، آن را به داخل فشار دهید و بچرخانید و پس از آن نیز، بدون هیچ‌گونه چرخش و پیچاندن، ابزار را از تایر بیرون بکشید. در آخر، با استفاده از چاقوی برش موجود در کیت، قسمت باقیمانده نوار پنچرگیری را که از تایر بیرون مانده است، بریده و در نهایت، برای تمیز کردن آلودگی‌ها و پاکسازی محل پنچرگیری از چسب یا در صورت لزوم از یک انبر، استفاده کنید. همچنین، یک فشار سنج تایر برای اینکه بتوانید میزان فشار درون لاستیک را متوجه شده تا در صورت نیاز آن را به وسیله کمپرسور باد تنظیم کنید، در این کیت پنچرگیری گنجانده شده است.

همراه داشتن کیت تعمیر لاستیک T-Max حاوی 47 قطعه، برای سفرهای آفرودی و مواقع اضطراری کنار جاده کاملا مناسب و پرکاربرد بوده و تمامی ابزارهایی را که برای تعمیر لاستیک خود به آن‌ها نیاز دارید، دارا بوده که درون کیف نگهدارنده این کیت، به طرز مجزایی قرار گرفته‌اند و به این ترتیب، به راحتی به وسایل و ابزارهای موجود در آن، دسترسی خواهید داشت. افزون بر این، کم حجم و سبک بودن این کیت سبب شده تا به راحتی و با اشغال فضای کم، درون ماشین جای گرفته و نگرانی از بابت حمل و همراه بردن یا جابه‌جایی آن نیز، نداشته باشید.

ویژگی های بارز محصول:

 

  • 2 عدد دسته آچار آپارات، برای سوارخ کاری لاستیک و وارد کردن نخ پنچرگیری
  • 20 عدد نخ پنچرگیری 20 سانتیمتری
  • 1 عدد نشانگر فشار باد
  • 2 عدد آچار آلن
  • 1 عدد گریس روان کننده و تمیز کننده
  • 1 عدد جعبه پلاستیکی شامل 5 عدد چسب آپارات در سه سایز، 1 عدد چسب مایع، 2 عدد لوله لاستیکی، 1 عدد سمباده استیل، 1 عدد آچار مخصوص، 4 عدد سوپاپ باد و مغزی، 1 عدد تیغه تاشو
  • و...
افزودن نظر
محصولات مشابه