کمپینگ بازار


چادر سواگ 2 نفره

ادر سواگ دارچه دو نفره مدل Dusk To Dawn، برای استراحت چند روزه در مکانی در دل طبیعت و گذراندن روز و شب‌هایی امن و لذت‌بخش، هنگامی که در کمپینگ، سفرهای آفرودی، اردو، گردش، پیک نیک، کویر نوردی، جنگل گردی و ... به سر می‌برید، یک گزینه کاملا
برند : آریامن
128کیلو
وزن قابل تحمل
برزنت
جنس بدنه
کانادا
محصول کشور
امتیاز مشتریان
0
درباره محصول

چc مناسب است که با طراحی مناسب و فوق‌العاده، بیشترین راحتی را برای شما فراهم می‌کند. این چادر سواگ دارچه که مناسب برای چهار فصل طراحی شده است، در فصول سرد به دلیل دارا بودن ارتفاع مناسب برای سقف، به حفظ هوای گرم داخل چادر کمک کرده و در فصول گرم نیز، با دارا بودن چندین پنجره، تهویه مناسبی به وجود آورده و از جمع شدن رطوبت در فضای داخل جلوگیری می‌کند.

این چادر که از جنس پنبه ضد پارگی پلی‌کتان 420gsm ساخته شده، به میزان 800 میلی‌متر در برابر آب مقاوم است و در آب و هوای بارانی، از نگرانی شما بابت خیس شدن بدنه چادر می‌کاهد. درزهای داخلی آن نیز با چسب ضد آب مخصوص، ضد آب شده است تا از ورود آب به داخل چادر جلوگیری کند. این چادر با دارا بودن فضای گسترده داخلی، دو نفره بوده و به دو درب ورودی سرتاسری مجهز است که هنگام رفت‌ و‌ آمد به داخل چادر، بتوانید به راحتی از آن عبور کنید. جیب‌هایی که در داخل این چادر به کار رفته، فضای مناسبی برای قرار دادن وسایلی که می‌خواهید سریع‌تر به آن‌ها دسترسی داشته باشید، فراهم کرده است.

وزن قابل تحمل:
128کیلو
جنس بدنه:
برزنت
محصول کشور:
کانادا
افزودن نظر