6739196

چک لیست لوازم کمپینگ و طبیعتگردی

اگر بخواهیم اساسی ترین اقدام برای رفتن به کمپینگو گردش در طبیعت را معرفی نماییم، حتما به تهیه یک چک لیست وسایل کمپینگ کامل و بدون نقص اشاره خواهیم کرد. از آنجایی که تنها بار ما در این سفر یک کولهاست، تهیه یک چک لیست بسیار با اهمیت می باشد.

۱۴۰۱ سه شنبه ۲۰ ارديبهشت
1132بازدید
چک لیست لوازم کمپینگ و طبیعتگردی

طبیعت گردی یا کمپینگ از جمله اقدامات لذت بخش، کم هزینه و مناسبی است که می توانیم برای گذراندن اوقات فراغت خود انجام دهیم. حالا چرا تهیه یک چک لیست وسایل کمپینگ دارای اهمیت می باشد؟ شاید این سوال برای ما پیش آمده باشد که مگر این نوع سفر چه تفاوتی با سایر سفرها و یا پیک نیک دارد؟ این سفر کوتاه مدت که معمولا یک یا چند روز به طول می انجامد، تفاوت های بسیاری با دیگر سفرها دارد. قطعا کمپینگ مانند بسیاری از سفرها نیست که هر وسیله و ابزاری دم دست آمد را انتخاب کرده و بدون هیچ برنامه ریزی آماده سفر شویم.

اگر در این سفر کوتاه مدت در طبیعت وسایل زیاد و غیر کاربردی را با خود حمل کنیم، بدون تردید با مشکلات بسیاری روبرو خواهیم شد. به طور مثال چه مشکلاتی؟ برای سفر و گردش در طبیعت شاید سنگین ترین وسیله ای که باید با خود حمل کنیم، یک کوله پشتی باشد. این کوله مخصوص که معمولا همان کوله پشتی کوهنوردی است را باید از وسایل کاربردی و مورد نیاز خود پر کنیم. از آنجایی که در این سفر کوتاه مدت دائما در حال حرکت و جابجایی هستیم، پس هرچه بار کوله سبک تر باشد، حرکت آسان تر شده و جابجایی به راحتی و بدون مشکل انجام می گیرد.

چک لیست لوازم کمپینگ و طبیعتگردی

بیگی

کارشناس تولید محتوا